Permen jednym z leków na impotencję

                       Na rynku dostępne jest wiele leków na problemy z erekcją dla mężczyzn, a równią się one przede wszystkim dostępnością, gdyż jedne z nich wymagają recepty od lekarza, a inne traktowane są jako suplementy diety i można je dostać od ręki. Wśród popularnych suplementów diety bez recepty wyróżniamy Permen, który wspomaga problemy z erekcją.

Naturalny skład specyfiku ma za zadanie wspomóc działanie procesu spermatogenezy, „podrasować” męskie libido i kamagra oraz ułatwić działanie układu moczowego. Permen to lek, który posiada wiele odmian, które to różnią się między sobą działaniem oraz składem, wśród nich wyróżniamy na przykład Permen King, gdzie został on wzbogacony o podwójną dawkę L-argininy, a także Permen Go!, który działa niezwykle szybko, a można też skusić się na wersję wzmacniającą działanie libido czyli Permen Sex Appetite.

Każdy z wymienionych suplementów diety bazuje na ekstrakcie z buzdyganka, który od wielu lat traktowany jest przez ludzi jako niezwykle skuteczny afrodyzjak. Dodatkowo, w skład specyfiku wchodzi także żeń-szeń, witaminy oraz l-arginina. Permen Go! różni się od innych tym, że ma zostać spożyty na mniej więcej godzinę przed planowanym współżyciem, gdyż zawiera ekstrakt z sosny nadmorskiej, a także pycnogenol.

Dzięki niemu mężczyzna zmagający się z problemami ze wzwodem ma większe szanse na uzyskanie erekcji, gdyż specyfiką jego działanie jest zmniejszenie ciśnienia krwi, a także poprawa kondycji. Jednakże nie można zapominać o tym, że jest to mimo wszystko specyfik określany mianem suplementu diety, a więc nie działa tak silnie jak chociażby najpopularniejszy lek na receptę – Viagra.

Dla panów, którzy dopiero zauważyli u siebie problemy z erekcją Permen może okazać się znakomitym rozwiązaniem, jednakże u osób, które są już w bardziej zaawansowanym stadium dolegliwości nie wniesie on żadnych znaczących zmian, poza frustracją i zakłopotaniem, co jest związane z jego naturalnym składem.

Dodaj komentarz